Inovace Invisalign.

Posouváme hranice možností.

Již od roku 1997 posouváme hranice možností systému Invisalign. Jsme nejpokročilejším systémem průhledných rovnátek na světě. Neustále vymýšlíme a vyvíjíme nové technologie, které posunují životy lidí kupředu. Díky tomu jsme pomohli milionům lidí najít ten nejlepší úsměv.

Než se vydáte na cestu, prohlédněte si ji.

Staňte se pacientem léčby Invisalign . Díky naší technologii ClinCheck®, která digitálně mapuje průběh Vaší léčby, si budete moci svůj nový úsměv prohlédnout dokonce ještě před jejím zahájením. Lékař proškolený systémem Invisalign navrhne přesný a individuální plán léčby obsahující přesné pohyby zubů a délku léčby.

Požádejte o schůzku s lékařem systému Invisalign

Pohyb, který je o 75 % předvídatelnější.

Pokud jde o Váš úsměv, přesnost a předvídatelnost jsou pro pohodlný a efektivní zážitek rozhodující. Průhledná rovnátka Invisalign jsou vyrobena z materiálu SmartTrack, který poskytuje více než 75% zlepšení celkové předvídatelnosti pohybu zubů1.

Každá výměna rovnátek je malým krokem směrem k Vaší velké proměně, protože pohodlně a efektivně posouvá zuby směrem k jejich konečné pozici. 

A pokud Vám lékař doporučí, že můžete měnit svá rovnátka každý týden namísto každých dvou týdnů, můžete dosáhnout nového úsměvu za pouhé 3 měsíce, což je o 50 % rychleji než předtím2.

Rozvíjení digitální stomatologie.

Se zavedením technologie iTero® jsme rozvinuli digitální zubní lékařství. Namísto ručních otisků využíváme náš intraorální skener, který vytváří rychlé a přesné 3D digitální snímky zubů používané k tvorbě Vašeho plánu léčby.

Budoucnost se tiskne v 3D.

V oblasti digitální transformace ve stomatologii a ortodoncii jsme naprostou špičkou. Posouváme hranice dál a kov a analog jsou pro nás již minulostí.

Jsme největším světovým uživatelem nejmodernější 3D technologie tisku pro výrobu vysoce přesných rovnátek na míru3.

 

Udělejte ten správný krok ještě dnes.

Využijte pro svůj úsměv sílu nejmodernější technologie. 

Požádejte o schůzku

1V porovnání se stadardními, jedna vrstva materiálu o síle 0,30 palce. 2Pouze Invisalign Go a Invisalign Lite. Při výměně rovnátek po týdnu v porovnání s výměnou po dvou týdnech. Výměna rovnátek po týdnu závisí na uvážení lékaře Invisalign a individuálním léčebném plánu. Doba léčby závisí na individuálních potřebách pacienta a musí být stanovena Vaším lékařem. 3Údaje v záznamech společnosti Align Technology. 4Někteří lékaři mohou ještě snímat otisky fyzicky.