Navržena tak, aby Vás posunula dál.

Čirá rovnátka Invisalign nyní mohou tvarovat úsměv dospívajících méně bolestivě1, přesněji2 a během pouhých 6 měsíců, pokud mohou být rovnátka měněna v týdenních intervalech3.Takže se mohou těšit na svou budoucnost, aniž by byl jejich život výrazněji narušen. 

Objevte, jak funguje systém Invisalign.

Systém, který prospěje každému úsměvu. 

Léčba systémem Invisalign je klinicky prokázána jako účinná. V rukou zkušeného lékaře může být použita u menších korekcí polohy zubů až po komplexní případy.

Více přesnosti, méně bolesti.

Rovnátka vyrobená z materiálu SmartTrack jsou pohodlnější a oříznuta přesně podle linie Vašich dásní, aby lépe padla2. Dají se také snadno nasadit a sundat. Pro dospívající jsou také méně bolestivá než kovová rovnátka1

Vyrobeno pro dospívající.

Protože víme, že dospívající jsou neustále v pohybu, přidali jsme několik speciálních funkcí5:

  • Modré indikátory opotřebení postupně vyblednou, aby Vám, Vašemu dospívajícímu a lékaři systému Invisalign pomohly určit dobu nošení.
  • Zvláštní funkce určené k vyrovnání při prořezávání nového zubu, k čemuž u dospívajících dochází často.
  • Pro případ ztráty nebo zaměnění je v ceně šest samostatných náhradních rovnátek.

Kam až dojdou, když jim nic nebude stát v cestě?

Objevte, jak nejvyspělejší technologie rovnátek pomohla dospívajícím změnit jejich úsměv méně bolestivě než kdykoli předtím1. Pak si jen představte, jak by mohl být tento systém prospěšný i pro Vaše dítě.

Je na čase z nich vydolovat ten nejlepší úsměv.

Najděte lékaře systému Invisalign.

1Na stupnici bolesti 1-9, kde 1 znamená extrémně bolestivá zkušenost a 9 naprosto bezbolestný stav, hodnotili dospívající pacienti se systémem Invisalign (počet: 73) bolest hodnotou 6,1 oproti dospívajícím pacientům s tradičními kovovými rovnátky (počet:76), kteří ji hodnotili stupněm 5,1.  2je klinicky ověřeno, že materiál SmartTrack a funkce SmartForce zlepšují kontrolu pohybu zubů pomocí průhledných rovnátek Invisalign. Údaje v záznamech společnosti Align Technology. 3Pouze Invisalign Go a Invisalign Lite. Při výměně rovnátek po týdnu v porovnání s výměnou po dvou týdnech. Výměna rovnátek po týdnu závisí na uvážení lékaře systému Invisalign a individuálním léčebném plánu. Doba léčby závisí na individuálních potřebách pacienta a musí být stanovena Vaším lékařem. 4Dopoučená doba nošení je 22 hodin denně. 5K dispozici pouze u výrobku Invisalign Teen®.