Systém, který posune i Vás.

Všechny inovativní funkce systému Invisalign jsou navrženy tak, aby odhalily úsměv, po kterém toužíte. Díky našim snímatelným, téměř neviditelným rovnátkům mohou miliony lidí změnit své životy. 

Řešení, které je vyrobeno každému na míru, pozvolna pohybuje Vašimi zuby. Každý tento nepatrný posun Vás tak přiblíží k Vašemu novému já – efektivně, jemně a přesně.  

Systém, který prospěje každému úsměvu. 

Je klinicky prokázáno, že léčba systémem Invisalign je účinná. V rukou zkušeného lékaře může být použita u menších korekcí polohy zubů až po komplexní případy.

Váš život plyne rychle. Nyní s ním může držet krok i Váš úsměv.

Výměnou rovnátek Invisalign každý týden namísto dvou týdnů můžete dosáhnout vytouženého úsměvu za pouhé 3 měsíce1. Tedy o 50 % rychleji než dříve. 

Podle Vašich možností.

 

Naše nejmodernější digitální nástroje pro plánování léčby zajišťují, že krátké a obvykle neinvazivní návštěvy poskytovatele systému Invisalign jsou třeba každých 6 až 8 týdnů. Poskytnou Vám další sadu rovnátek, kterou si vezmete domů a rovnátka si tak můžete měnit sami po 1 až 2 týdnech, ať jste kdekoli.

Více přesnosti, méně bolesti.

 

Rovnátka vyrobená z materiálu SmartTrack jsou pohodlnější, oříznuta podle gingiví, aby lépe padla4. Dají se také snadno nasadit a sundat5. Jsou také méně bolestivá než klasická rovnátka6

Systém, který Váš život posune, nikoli naruší.

Vzhledem k tomu, že jsou rovnátka snímatelná, můžete je snadno nasazovat a sundávat, abyste se i nadále mohli bez omezení těšit z oblíbeného jídla. Sportovci účastnící se kontaktních sportů mohou čirá rovnátka sejmout před zahájením hry. 

Nejpokročilejší systém téměř neviditelných rovnátek na světě.

Systém, který Vás posune dál.

 

Vytoužený úsměv je blíž, než si myslíte.

Najděte lékaře systému Invisalign.

1Pouze Invisalign Go a Invisalign Lite. Při výměně rovnátek po týdnu v porovnání s výměnou po dvou týdnech. Výměna rovnátek po týdnu závisí na uvážení lékaře systému Invisalign a individuálním léčebném plánu. Doba léčby závisí na individuálních potřebách pacienta a musí být stanovena Vaším lékařem. 2Údaje v záznamech společnosti Align Technology. 3Procento zubních hygienistů, kteří primárně pracují v ordinacích nabízejících systém Invisalign a kteří „souhlasí“ nebo „více než souhlasí“ s tvrzením, že „Během léčby čirými rovnátky má většina pacientů viditelné snížení plaku“ (n = 176). 4U materiálu SmartTrack a funkce SmartForce je klinicky ověřeno, že pomocí průhledných rovnátek Invisalign zlepšují kontrolu pohybu zubů. 5V porovnání se stadardními, jedna vrstva materiálu má 0,30 palce. 6Ve studii od Millera a spol. u dospělých hodnotících bolest v prvním týdnu léčby. Kevin Miller a kol. „Srovnání dopadů léčby mezi rovnátky Invisalign a terapií pomocí fixního zařízení během prvního týdne léčby.“ American Journal of Orthodontics and Dentofacial Orthopedics. Svazek 131, vydání 3, s. 302. e1-302.e9, březen 2007.