Nejčastější dotazy

Co je Invisalign®?

Léčba systémem Invisalign je prakticky neviditelný způsob, jak rovnat Vaše zuby. Pomocí pokročilé počítačové technologie 3D zobrazování Vám systém Invisalign zobrazuje Váš kompletní léčebný plán založený na předpisu lékaře od počáteční polohy Vašich zubů po konečnou požadovanou pozici. Potom je vyrobena série průhledných rovnátek na míru, aby se Vaše zuby začaly postupně posunovat. Každá rovnátka se nosí jeden až dva týdny před tím, než jsou nahrazena dalšími ze série. Postupně se vaše zuby posouvají ke konečné poloze. Doba léčby závisí na Vašich konkrétních potřebách a rozhodne o ní váš lékař systému Invisalign.

Jak systém Invisalign působí?

Rovnátka Invisalign pohybují zuby pomocí celé řady pečlivě řízených pohybů. Na rozdíl od tradičních rovnátek léčba systémem Invisalign je řízena nejen mírou pohybu, ale také načasováním. V každé fázi se tak mohou pohybovat pouze určité zuby podle léčebného plánu pro danou fázi. Výsledkem je efektivní systém vyvíjení síly.

Kolik Invisalign stojí?

Stejně jako u jiných typů ortodontické léčby náklady na léčbu systémem Invisalign závisí na složitosti problému rovnání zubů a rovněž na průběhu léčby. Přesně stanovit cenu však může pouze lékař proškolený systémem Invisalign.

Jak mohu se systémem Invisalign začít?

Požádejte o schůzku lékaře systému Invisalign za účelem domluvení úvodní konzultace.

Jak dlouho léčba systémem Invisalign trvá?

Doba trvání závisí na složitosti léčby a je obecně srovnatelná s tradičními rovnátky. Během konzultací Vám může lékař systému Invisalign podat podrobnější informace.

Co je systém Invisalign a jak funguje?

Technologie

Rovnátka

Lékaři Invisalign

Proces léčby.

Vhodnost pro léčbu

Zdravotní stav ústní dutiny

Život s léčbou systémem Invisalign