Visit our social media channels

Skip to main content

Postup léčby

Plán léčby systémem Invisalign sestavený jen pro vás

Než pro vás bude moci být sestaven plán léčby, dodavatel systému Invisalign sejme otisk vašich zubů a zjistí, zda pro vás budou tato rovnátka vhodná. Pokud usoudí, že ano, bude pomocí softwaru ClinCheck® sestaven podrobný virtuální 3D plán léčby. Plán ClinCheck znázorňuje sled pohybů, k nimž by mělo v chrupu v průběhu léčby dojít. Ještě předtím, než si nasadíte první rovnátka, tak uvidíte, jak by měly vaše zuby po skončení léčby vypadat.

Úsměv na každém kroku vaší cesty

Až zahájíte léčbu systémem Invisalign, začnete nosit na míru vyrobená rovnátka – každé dva týdny nová. Jak budete nasazovat nová a nová rovnátka, vaše zuby se budou pozvolna posouvat směrem do naplánované konečné polohy.

Během léčby budete příležitostně navštěvovat dodavatele systému Invisalign, který zkontroluje pokrok v léčbě a ujistí se, že jsou rovnátka pohodlná.

Navrženo pro váš životní styl

Doba léčby se u každého liší v závislosti na složitosti konkrétního problému. Proto je důležité, abyste navštívili dodavatele systému Invisalign, který zjistí, jak budou rovnátka Invisalign nejlépe vyhovovat vaší situaci a vašim cílům, a stanoví spolu s vámi optimální cestu.

Chcete-li zjistit, jak vám může systém Invisalign pomoci k úsměvu, po kterém jste vždy toužili, domluvte si schůzku s dodavatelem systému Invisalign ve vašem okolí ještě dnes.

Úsměv změní vše

Úsměv
změní vše Jak Invisalign funguje

Může Invisalign pomoci i vám?

Může Invisalign pomoci i vám? Více informací