Visit our social media channels

Skip to main content

Srovnání léčby

Rozdíl je jasný.

Stojíte-li před rozhodnutím o nejlepším způsobu narovnání chrupu, odpověď je opravdu jenom jedna: Invisalign. Pouze systém Invisalign nabízí hloubku inovace, klinické studie a technologii, které budou přesně kontrolovat způsob, jakým budou vaše zuby narovnány. Pevná rovnátka a ostatní řešení neviditelné nápravy zkrátka nemají čím přesvědčit. A tady je důvod:

Vždy inovativní.

Systém Invisalign je jiný, než tradiční metody nápravy chrupu. Díky inovativní technologii, kterou jsme vynalezli a neustále rozvíjíme, je systém Invisalign koncipován jako sada průhledných, vyjímatelných rovnátek, které pozvolna narovnají vaše zuby. Na rozdíl od tradičních pevných rovnátek se tak obejdou bez nevzhledných drátů a zámečků. Rovnátka Invisalign nejsou z kovu a v ústech jsou téměř neviditelná.

Noste je, když můžete. Sundejte je, když potřebujete.

Pevná rovnátka vám sundá jen kvalifikovaný profesionál – to vám může bránit ve správném čištění zubů a dásní a způsobovat diskomfort při jídle.

Protože lze rovnátka Invisalign během léčby kdykoli sundat, můžete jíst, na co máte právě chuť, dodržovat správnou ústní hygienu, a dokonce rovnátka sundávat na speciální příležitosti, jako jsou svatby nebo důležitá setkání. Neměňte svůj životní styl!

Těšte se na nový úsměv.

Ať jsou cíle vaší léčby jakékoli, dodavatel systému Invisalign vám vždy sestaví jasně definovaný plán léčby. V našem virtuálním 3D plánu léčby ClinCheck vám ukáže, jak by mohl váš chrup vypadat v průběhu léčby a po ní.

ClinCheck znázorňuje sled pohybů, k nimž by mělo v chrupu v průběhu léčby dojít. Uvidíte tak, jak by měl chrup podle plánu po dokončení léčby vypadat, a sami budete moci sledovat dosažené výsledky.

Úsměv změní vše

Úsměv
změní vše Jak Invisalign funguje

Může Invisalign pomoci i vám?

Může Invisalign pomoci i vám? Více informací

Jednoduchý krok k novému úsměvu

Jednoduchý krok k novému úsměvu Podívejte se na postup
léčby systémem Invisalign