Visit our social media channels

Skip to main content

Výsledky

Systémem Invisalign se léčilo už více než 4 milionu lidí po celém světě. To je přes 4 milionu různých příběhů rovnátek Invisalign. Tady je jen několik z nich.

Jste připraveni napsat i vy svůj příběh? Najděte si dodavatele systému Invisalign ve svém okolí.

Mikalin příběh.

Mikalin příběh.

Jeden ze zubů mi opravdu výrazně vyčníval a já z toho byla naprosto paranoidní.  Myslela jsem na to, když jsem s někým mluvila zblízka nebo když mě někdo fotil – cítila jsem se hrozně a chtěla jsem si ho nechat narovnat Ale přišlo mi, že jsem na kovová rovnátka příliš stará.

Pro rovnátka Invisalign jsem se rozhodla, protože jsou průhledná. Nikdo si nevšiml, že je nosím, navíc se mi líbilo, že se mohou na jídlo vyndávat. Během léčby jsem posílala fotky přátelům; byli ohromeni, jak se mi zuby mění a jak dobře vypadají.

"Kéž bych to udělala už před lety."

Léčba mi od počátku do konce zvyšovala sebevědomí. Kéž bych to udělala už před lety. Člověk si ani neuvědomuje, jak je úsměv důležitý. Rovnátka Invisalign mi opravdu změnila život: Usmívám se sebevědomě, na fotografiích vypadám lépe – už zkrátka své zuby neřeším. Výsledky jsou přesně takové, jak jsem si je představovala.

Vincentův příběh.

Vincentův příběh.

Měl jsem problém se svým úsměvem. Měl jsem předkus a byl jsem z toho nešťastný. Neuměl jsem si ale představit, že bych měl na zubech připevněná rovnátka.  Pak jsem  zašel k zubaři a on mi doporučil rovnátka Invisalign. Okamžitě mě nadchlo, že jsou průhledná a snadno se používají a vyndávají.

Někteří lidé si sice všimli, že rovnátka nosím, protože jsem se více usmíval.  Ostatní o tom ani nevěděli, dokud jsem jim to na konci léčby neřekl. Rovnátka se mohou před jídlem vyndávat, s jídlem tedy nejsou žádné problémy. A pokud chcete jít na schůzku a usmívat se tam bez rovnátek, je to také možné.

"Jsem 100% spokojený, Invisalign bych doporučil každému."

Jsem 100% spokojený, Invisalign bych doporučil každému. Více si věřím, více chodím mezi lidi a mnohem více se usmívám. Úsměv vám opravdu může změnit život.

Kirstyin příběh.

Kirstyin příběh.

Chtěla jsem si nechat narovnat zuby. Nelíbilo se mi, že jsou křivé a příliš nahuštěné. Kvůli tomu se mi nelíbil ani můj úsměv.

Protože jsem již nebyla teenager, chtěla jsem méně nápadné řešení, než jsou kovová rovnátka. Nechtěla jsem, aby mé zuby přitahovaly příliš pozornosti. Díky Invisalign si lidé ani nevšimli, že rovnátka nosím, dokud nezpozorovali, že se mi zuby postupně rovnají. Líbilo se mi, že se rovnátka snadno nasazují a sundávají. A také to, že jsem nemusela neustále chodit k  zubaři. Hodila se k mému životnímu stylu.

"Léčba s Invisalign mi výrazně zvedla sebevědomí."

Léčba s rovnátky Invisalign mi výrazně zvedla sebevědomí. Odjakživa jsem veselá a temperamentní osobnost, vždy jsem se ale snažila své zuby schovávat. Teď se směji ráda. Rozhodně bych je doporučila i ostatním. Kéž bych se pro ně rozhodla dříve.

Khadija a její příběh

Khadija a její příběh

Ze svých zubů jsme měla komplexy. Přední zuby mi vyčnívaly dopředu a měla jsem příliš malou čelist. Nerada jsem se smála. Informovala jsem se o možnostech léčby a zjistila jsem, že ideální volbou pro mě budou rovnátka Invisalign. Protože jsou téměř neviditelná, nemělo to žádný negativní dopad na můj život nebo na moje sebevědomí – ostatní si ani nevšimli, že je nosím.

"Vrátil se mi můj úsměv"

Od začátku do konce trvala léčba 18 měsíců. Rovnátka jsem nosila každý den, sundávala jsem je jen na jídlo a na pití. To je na rovnátkách Invisalign to krásné, že zapadnou do vašeho života. Díky léčbě mám teď mnohem větší sebevědomí. Jednoduše řečeno se mi vrátil můj úsměv.