Visit our social media channels

Skip to main content

Právní omezení

Dodavatelé systému Invisalign uvedení v nástroji „Vyhledávání dodavatelů systému Invisalign“ jsou licencovaní ortodontisté a zubní lékaři, kteří nejsou zaměstnanci společnosti Align Technology a poskytují nezávislé lékařské konzultace a služby. Nástroj „Vyhledávání dodavatelů systému Invisalign“ slouží pouze jako funkce, pomocí níž můžete podle zadaných kritérií vyhledat dodavatele systému Invisalign, od nějž získáte první konzultaci. Sami však musíte nezávisle posoudit, zda je pro vás konkrétní dodavatel systému Invisalign vhodný. Společnost Align Technology vám neposkytuje žádnou záruku ani garanci dosažitelnosti konkrétních výsledků léčby ani toho, že budete vhodným uchazečem o léčbu systémem Invisalign. Až dodavatel systému Invisalign může určit, zda je pro vás léčba systémem Invisalign vhodná a jaké jsou další možnosti léčby.

Všichni dodavatelé systému Invisalign uvedení v nástroji „Vyhledávání dodavatelů systému Invisalign“ absolvovali školení nabízené společností Align Technology, které je podmínkou k tomu, aby mohl lékař léčit pacienty systémem Invisalign. Tituly Invisalign (např. Platinum Elite (PE), Platinum (P)) vycházejí primárně z relativního počtu historických nasazení systému Invisalign (léčba, kterou dodavatel systému Invisalign nasadil nebo k níž se zavázal). Status dodavatele systému Invisalign a tituly Invisalign nejsou příslušnými dentistickými asociacemi ve vaší zemi uznávány jako oblasti specializace.

Pořadí ve výsledcích vyhledávání dodavatelů systému Invisalign vychází primárně z počtu historických nasazení systému Invisalign (léčba, kterou dodavatel systému Invisalign nasadil nebo k níž se zavázal). Seznam dodavatelů systému Invisalign není vyčerpávající a ve vašem okolí mohou být i jiní vyškolení dodavatelé systému Invisalign.